Aktuálne počasie:

Hotel U Vlasskeho dvora ubytovanie Kutna Hora Aktuálne počasie: jasno
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 23 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel U Vlasskeho dvora / ubytovanie Kutna Hora Vítajte

Hotel Kutna Hora U Vlasskeho dvora - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Kutna Hora U Vlasskeho dvora - hotel má reštauráciuHotel Kutna Hora U Vlasskeho dvora - možnosť pripojenia na internetHotel Kutna Hora U Vlasskeho dvora - k dispozícii letná terasaHotel Kutna Hora U Vlasskeho dvora - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Kutna Hora U Vlasskeho dvora - akceptuje creditné karty VISAHotel Kutna Hora U Vlasskeho dvora - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Kutna Hora U Vlasskeho dvora - akceptuje creditné karty JCBHotel Kutna Hora U Vlasskeho dvora - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Kutna Hora U Vlasskeho dvora - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Kutna Hora U Vlasskeho dvora - Iybz sú vybavené televízoromHotel Kutna Hora U Vlasskeho dvora - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Kutna Hora U Vlasskeho dvora - Izby s vlastnou toaletouHotel Kutna Hora U Vlasskeho dvora - v izbach je telefon

Ubytovanie v Kutnej Hore : Hotel U Vlašského dvora sa nachádza v historickom centre mesta Kutnej Hory, v tesnej blízkosti centrálneho námestia, v postrannej uličke vedúcej z námestia k Vlašskému dvoru, skôr kráľovskej mincovni a jednej z tunajších dominant a vyhľadávaných turistických atrakcií. Z hotela je nádherný výhľad na veže a věžičky miestnych kostolov a pamiatok.

Hotel U Vlašského dvora Kutná Hora popis :
Objekt pochádza už z konca 15. storočia, v minulosti prešla budova kompletnou náročnou rekonštrukciou. Súčasná podoba objektu je z r. 1994, kedy tu bola zahájená prevádzka hotela. V prízemí budovy sa nachádza útulná reštaurácia.

Kutná Hora hotel U Vlašského dvora ubytovanie :
Štýlový a pohodlný interiér a umiestnenie v centre mesta činí hotel ideálnym pre obchodnú klientelu aj pre klientov cestujúcich do Kutnej Hory za poznávaním historických pamiatok či za oddychom. V trojpodlažnom hoteli Vám ponúkajú kvalitné ubytovanie v 10 dvojposteľových štandardne vybavených izbách s možnosťou prísteliek. Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC, TV so satelitným príjmom, telefónom s priamou voľbou a pripojením na internet.

U Vlašského dvora hotel ubytovanie Kutná Hora reštaurácia :
Reštaurácia s kapacitou 70 miest zabezpečuje stravovanie hostí - kontinentálne + a'la carte raňajky. Prevádzková doba 10:00 - 22:00, široký výber z jedál českej i medzinárodnej kuchyne, tradičné české kulinárske špeciality, vybrané sladkosti alebo značková vína, vkusne vybavený interiér spolu s príjemnou obsluhou. V letnom období slnečná terasa pred budovou hotelu i kryté záhradné átrium. Vhodné prostredie na organizovanie rodinných osláv, svadobných hostín a rautov.

Hotel Kutná Hora ubytovanie U Vlašského dvora služby :
Recepcia je k dispozícii hosťom 7:00-22:00 h a zabezpečuje taxi, budenie, poštové a faxové služby, vstupenky na kultúrne či športové akcie, okružné prehliadky, prenájom automobilov. Hotelový trezor, pranie a čistenie bielizne, na zapožičanie sušič vlasov, žehlička. K prenájmu konferenčná miestnosť s kapacitou max 30 osôb. Požičovňa bicyklov, parkovisko osobných automobilov na ulici pred budovou hotela. Možnosť platby platobnými kartami.

Dovolenka Kutnohorsko ubytovanie Hotel U Vlašského dvora turistika :
Hotel je umiestnený v pokojnom tichom prostredí vzdialený cestnému ruchu, v historickom centre mesta plného malebných kľukatých uličiek s obchodíkmi so suvenírmi, útulnými kaviarničkami a záhradnými reštauráciami. Blízky park "Pod vlašskými dvorom" láka turistov k pěším prechádzkam po tunajšej turistickej ceste zvanej "Kráľovská prechádzka" vedúce k chrámu sv. Barbory, druhému najväčšiemu gotickému kostolu v Českej republike. Športovo založený klienti ocenia blízkosť plaveckého bazéna, bowlingu alebo tenisových kurtov, romantické okolie láka k výletom na bicykli. Medzi Kutnohorské pamiatky patrí ďalej unikátna Kostnica. Historické jadro Kutnej Hory je mestskou pamiatkovou rezerváciou zapísanou do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.
Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.